Blockstream CTO Samsons Movs ir nosaucis hardforka Muir Glacier datumu Ethereum tīklā par superneveiksmīgu izvēli

Blockstream stratēģiskās attīstības direktors un pārliecinātais bitkoin-maksimālists Samsons Movs ir nosaucis hardforka Muir Glacier datumu Ethereum tīklā par superneveiksmīgu izvēli.

Hardforks sagaidāms blokā 9,200,000, kas tiks iegūts 2. janvārī, bet atkarībā no bloku izlaides ātruma šis bloks var iekrist arī 1. janvārī.
Pēc Mowa domām, Jaungada pirmajās dienās kripto kopienas aktivitāte būs ļoti zema, ja ne vispār nulles līmenī. Saskaņā ar Ethernodes servisa datiem, Ethereum tīkla atjaunošanai materiāla sarakstīšanas brīdī ir gatavi 66,9% no kopējā nožu skaita. Biržu un nodu operatoriem varētu būt nepieciešams atlikt Jaungada svinības, lai nodrošinātu atbalstu atjaunošanai.

Hardforks Muir Glacier atliks sarežģītības bumbas aktivizēšanu Ethereum tīklā par 4 miljoniem bloku. Ethereum turētāji nedrīkst neko darīt un pasākt, vienīgi – ja par to lūdz biržas vadība vai kriptovalūtas maka administrācija. Respektīvi – Ethereum lietotājiem un turētējiem Jaunā gada sagaidīšana paies uztraukumos.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia