Kriptobiržas

Šis ir reālais šodienas kriptovalūtu biržas KRAKEN BTC/EUR kurss 24.stundām, 7 dienām, 30 dienām un 6 mēnešiem:


bitcoin price chartbitcoin price chart

Uzklikšķinot uz katru no grafikiem Jūs savienosim ar  lapas vietni http://bitcoinity.org, kur Jūs atradīsiet daudz advancētāku BITCOIN/EURO kursa grafiku tiešraidē, kā arī iespēju apskatīt bitkoina kursu populārākajās kriptovalūtu biržās: Bitcoinde, Bitstamp, Bit-x, BitMarket u.c.


bitcoin price chartbitcoin price chart

Pirmā Bitcoin birža tika palaista 2010.gada nogalē uz parasta klēpjatora ar visai pieticīgiem parametriem. Biržu sauca Mt.Gox un tā piedzīvoja bankrotu, tās klienti pazaudēja diezgan lielus finanšu līdzekļus. Periodiski biržas bankrotē vai tiek aizliegtas, vai tās uzlauž hakeru grupējumi, vai ja atklājas kādi noziedzīgi nodarījumi, nākamajā dienā varat ieraudzīt lielu FBI logo savā ekrānā. Bitcoin vienmēr ir gājis pa naža asmeni, un ne vienmēr tas ir paticis valsts varas pārstāvjiem. Tomēr nevar vainot tehnoloģiju, ja kāds to izmanto nelegālām darbībām, kā  , piemēram, nelegālajā ASV tirgū Silk road.  Šajā sadaļā būs īss biržu apraksts un lietas, kurām vajadzētu pievērst uzmanību. Mēs nepavisam neesam “bitkoina vaboles” ( analogas “zelta vabolēm”, kuras sludina ka zelts un tikai zelts ir vienīgais vērtību saglabāšanas instruments ), bet kritiski domājoši cilvēki, kuri gatavi dalīties ar savām zināšanām.

Bitkoina ēnas puses.

Bitkoinam ,protams, ir arī savas ēnas puses. Regulāri biržām notiek hakeru uzbrukumi, pēc kuriem biržu menedžeri noplāta rokas, bet jūs savu bitkoinus vienkārši zaudējat. Uzmanīgi izlasiet zemāk rakstīto un iegaumējiet!

 

PIRMS SĀKT OPERĒT AR BITCOIN UN LIELĀS OPERĀCIJAS LAIKĀ:

 1. Jums jābūt absolūti pārliecinātam par savu datora drošību, – vislabāk uzstādiet jaunu antivīrusa programmu, un neskopojieties – ar demo versiju nepietiks.
 2. Nomainiet savu datora paroli, paroles no sērijas 123, parole utt. ir gards kumoss jūsu bitkoinu kārotājiem – hakeriem, kurus vieno izcilas datorprasmes.
 3. Neaizmirstiet pierakstīt gan sava Bitkoina maciņa adresi, slēpto atslēgu un citas paroles un noglabājiet tās drošā vietā. Ja pazaudēsiet tās, tad ardievu jūsu bitkoini.
 4. Darbības bitkoina tīklā ir neatgriežamas, jūs nevarat atsaukt kļūdainu maksājumu, tādēļ pārbaudiet savus darījumu partnerus, pirms uzsākat kādas kustības. Un paturiet prātā – Satoši Nakamoto nekļūdīsies, uz jūsu adresi atskaitot 1000 bitkoinus, nemaz neceriet.
 5. Lielas bitkoinu summas nepieciešams turēt uz no datortīkla atslēgta datora, noīrējiet seifa nodalījumu kādā bankā un iekopējiet visu svarīgāko informāciju divās USB atmiņās. Tā būs vienīgā drošā vieta.
 6. Neplātieties ne paziņām, ne tīklā, ka operējiet ar Bitkoiniem un esat tajos iegūldījis lielas summas, labāk paklusējiet, tas pasargās jūsu ieguldījumus. Bitkoini mīl klusumu.
 7. Atcerieties – šobrīd biržas nenes nekādu atbildību jūsu priekšā, ja hakeri iztīrīs jūsu biržas kontu, biržas menedžeri noplātīs rokas, bet Latvijas policija Jums nolasīs Latvijas bankas apkārtrakstu par bitkoiniem. Ja esat nolēmis izdarīt ilgtermiņa investīciju – tad skatīt 4.punktu.
 8. Ja nu tomēr esat nolēmis kļūt par rūdītu kriptovalūtu tirgus brokeri, sadaliet savus ieguldījus pa vairākām biržām un sekojiet jaunākajām regulatoru ziņām.
 9. Neveltiet darījumiem ilgāk par 30-60 minūtēm dienā, jo tas var pārvērsties par atkarību. Neskatieties savā viedtālrunī katras 15-30 minūtes, kā mainās kurss, vienalga jūs šos procesus ar savu nanoieguldījumu nevarat nekādi ietekmēt. Veltiet vairāk laiku ģimenei, bērniem, draugiem – tās ir daudz lielākas vērtības par digitālo naudu.
 10. Ja domājat, ka kļūsiet par miljonāru, pērkot un pārdodot bitkoinus, tad visticamāk kļūdāties – to vajadzēja darīt 2013.gadā, kaut nenoliedzami ir skaidrs, ka bitkoinu skaits ir ierobežots ( 21 mlj. emisija ) un palielinoties pieprasījumam un tirdzniecības vietām, kas tos akceptēs, to vērtība pieaugs.
 11. Iesāciet ar virtuālu kontu, piemēram eToro aplikācijā, trenējieties virtuāli pirms ieguldīt īstu naudu. Neviens nekļūst par pasaules čempionu bez treniņiem.
 12. Lai pārliecinātos, ka jūsu nervu sistēma spēj izturēt Bitcoin un citu kriptovalūtu kritumu, pasūtiet, piemēram kādu Bitcoin karti, nopērciet Bitcoin par 100 EUR un pavērojiet kā 100 EUR dienas laikā nokrīt par 20%, nākošās dienas laikā vēl par 20%, aiznākošās dienas laikā jau par 30% un pēc trīs dienām jūsu kontā ir vairs tikai 30 EUR, to arī sauc par kriptovalūtu tirgus volatilitāti. Gada laikā šādi straujas Bitcoin vērtības krišanas cikli ir vismaz 5-7, kuriem seko lēns Bitcoin cenas kāpums uz jaunām virsotnēm. Tas protams negarantē to, ka vienā brīdī nenotiks Bitkoina tirgus kolapss un jums kādu rītu pamostoties 1 BTC maksās apaļus 0.00 EUR. Ja spējat to uztvert mierīgi un ar humoru, tad varat sākt iepazīties ar kriptovalūtu biržām.

Bitcoin un citu kriptovalūtu biržas.

Šeit publicējam interneta vietņu saites uz lielākām un mazākām kriptovalūtu biržām. Brīdinām, ka biržas ir patstāvīgi pakļautas hakeru uzbrukumiem un saistībā ar regulācijas trūkumu, biržas par trešo pušu radītiem zaudējumiem Jums neatbild. Tas nozīmē, ka ja hakeri uzlauzīs biržu un nozags jūsu naudu vai kriptovalūtas, tad jūs to visticamāk neatgūsiet. Kriptovalūtu tirgus ir ļoti dinamisks un tas reizē ir gan augošs, gan krītošs un cenu svārstības diennakts laikā var būt pat 30% robežās. Tālāk jau viss jūsu rokās:

 1. BINANCE – https://www.binance.com
 2. BITTREX – https://bittrex.com
 3. BITFINEX- https://www.bitfinex.com
 4. OKEX – https://www.okex.com
 5. BITHUMP – https://www.bithumb.com
 6. BITFLYER – https://bitflyer.jp
 7. HUOBI – https://www.huobi.pro/ru-ru/
 8. POLONIEX – https://poloniex.com
 9. GDAX – https://www.gdax.com
 10. BITSTAMP- https://www.bitstamp.net
 11. KRAKEN – https://www.kraken.com
 12. COINCHECK – https://coincheck.com
 13. GEMINI – https://gemini.com
 14. EXMO – https://exmo.me/ru/
 15. BLEU TRADE – https://bleutrade.com/exchange/HTML/BTC
 16. LUNO – https://www.luno.com

Ja gribat uzzināt vairāk bitkoina cenām dažādās biržās: http://bitcoinity.org/markets/kraken/EUR

Tas ko vajadzētu ievērot, – neturiet lielas naudas summas kriptobiržās, tās regulāri uzlauž un var gadīties, ka līdzekļu atgriešanai jāgaida daudzus gadus, – iegādājieties aparātu makus Ledger Nano, Trezor Model T vai citus un tur glabājiet savas kriptovalūtu maku atslēgas – tas ir visdrošākais veids, tikai neaizmirstiet paroles un pin kodus, tos vajag pierakstīt un glabāt vismaz trīs vietās, lai nodrošinātos pret stihiskām nelaimēm. Galvenais ir saprast, ka turpmāk Jūs pats esat banka, kas atbild par savu ieguldījumu drošību;-)

Šajā lapas vietnē iespējams sekot līdzi 1 BTC cenas izmaiņām lielākajās pasaules biržās apskatot reālā laika pirkšanas-pārdošanas grafikus.

Nu tad – “…lai spēks ir ar jums!”

P.S. Ja visa šī informācija jums palīdzējusi , tad neaizmirstiet lūdzu par ziedojumu mūsu mājas lapas atbalstam, –  tā jūs atbalstāt Latvijas iedzīvotāju informētības palielināšanu par Bitcoin un citām kriptovalūtām. Ejiet uz www.bitcoinfoundation.lv, tur ir ziedojumu maku adreses. Iepriekš paldies!

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA